KONTAKT


WYPADKI PRZY PRACY

Troska o dobro każdego Klienta, szeroki wachlarz usług prawnych oferowanych przez Kancelarię oraz profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa to zasady, które przyświecają pracy w Kancelarii Mecenasa Kamińskiego.

Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Skupiamy się na osiąganiu jak najlepszych wyników, które prowadzą do zabezpieczenia interesów i zadowolenia każdego klienta.

Wielu pracodawców podejmuje liczne działania na rzecz poprawy warunków i bezpieczeństwa pracy w celu zabezpieczenia swoich pracowników. Mimo to jednak często zdarzają się wypadki. W wielu sytuacjach obrażenia bywają bardzo poważne i długotrwałe. Miejscem, gdzie wypadki zdarzają się najczęściej są place budowy, warsztaty stolarskie, mechaniczne, a także miejsca opieki nad starszymi i chorymi osobami. Nie oznacza to, że nie można ulec wypadkowi pracując jako pracownik biurowy, i wcale nie umniejsza to powagi sprawy.

Przyczyny wypadków w każdej sytuacji są inne, lecz pracownicy i pracodawcy w poszczególnych branżach popełniają podobne błędy. Nieodpowiednie zabezpieczenie miejsca pracy, nieuwaga pracowników i ignorowanie przepisów bezpieczeństwa to podstawowe przyczyny wypadków przy pracy i chorób zawodowych.

Nawet w najlepiej zabezpieczonych miejscach pracy zdarzają się wypadki, a pracownicy ciepią na choroby zawodowe. Interesy poszkodowanych pracowników zabezpiecza prawo Workers’ Compensation. Gwarantuje ono wypłatę zastępczych zarobków za czas niezdolności do pracy oraz nieograniczoną czasem bezpłatną opiekę medyczną. Zachęcamy do lektury artykułów na temat Workers’ Compensation zamieszczonych na naszej stronie internetowej

Mecenas Andrzej Kamiński przed Sądem Administracyjnym Workers’ Compensation reprezentuje zarówno poszkodowanych pracowników jak i nieubezpieczonych pracodawców.